Ланцюгова пила AL-KO BKS 2625 T 113355
Відео 2Фото 6 |
AL-KO BKS 2625 T 113355 |
|
Антивібраційна система. Шина і ланцюг Oregon.
Маленька бензопила з короткою 250-мм шиною. Призначена, в першу чергу, для обрізання дерев та розпилювання гілок діаметром до 220 мм. Компактність та відносно невелика вага (3.2 кг з порожнім бензобаком і без урахування ваги ріжучого обладнання) полегшують роботу на висоті та в густих кронах. Бензопила AL-KO BKS 2625 T 113355 оснащена двигуном з робочим об'ємом 25.4 см3, що має потужність 1.22 к.с. Ергономіка інструменту забезпечує зручне керування та точну роботу навіть при використанні лише однієї руки. Ріжуча гарнітура, встановлена на цій пилці, виготовлена фірмою Oregon.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO BKS 2625 T 113355
Усі ціни 23 →Бензопила AL-KO BKS 2625 T | 8 199 грн. |
Бензопила AL-KO BKS 2625 T (1.22 л. с., 250 мм) 113355 | 8 200 грн. |
Бензопила AL-KO BKS 2625 T (1.22 к.с., 250 мм) (113355) | 7 380 грн. |
Пила ланцюгова бензинова AL-KO BKS 2625T (113355) 113355 | 8 199 грн. |
Бензопила AL-KO BKS 2625 Т 113355 | 6 999 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди