Ланцюгова пила AL-KO CS 1825 113919
Відео 1Фото 5 |
AL-KO CS 1825 113919 |
|
Модель сумісна з акумуляторами Bosch Power for ALL 18 V.
Компактна акумуляторна ланцюгова пилка потужністю 350 Вт. Довжина інструменту складає 610 мм, з яких 250 мм – це довжина шини. Пильна гарнітура (виробництва фірми Oregon) має автоматичну систему змащення. Заміна полотна та регулювання натягу ланцюга виконуються без використання ключів або інших допоміжних інструментів. Зарядний пристрій та АКБ у комплект поставки пили AL-KO CS 1825 113919 не входять. Інструмент сумісний з 18-вольтовими акумуляторами Bosch, що мають ємність від 2.5 Агод до 6 Агод. Через невелику потужність і невисоку швидкість руху ланцюга (4 м/с) даний інструмент найкраще підходить для виконання простих робіт з невеликими навантаженнями, на кшталт обрізання гілок на садових деревах або розпилювання тонких колод на дрова.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO CS 1825 113919
Усі ціни 6 →Пила аккумуляторная Al-Ko CS 1825 BO Flex, без акб | 5 599 грн. |
Акумуляторна пила Al-Ko CS 1825 BO Flex без акб та з/п 113919 | 5 599 грн. |
Акумуляторна пилка AL-KO CS 1825 BO Flex (113919) CS 1825 BO Flex (113919) | 4 959 грн. |
AL-KO CS 1825 18V Comfort (113938) | 10 578 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Al-Ko CS 1825 BO Flex з акб 18V 2.5 Ah і з/п ( | 10 497 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Al-Ko CS 1825 BO Flex с акб 18V 2.5 Ah и з/у | 9 999 грн. |
Відеоогляди