Ланцюгова пила AL-KO CS 4030 113616
Відео 2Фото 3 |
AL-KO CS 4030 113616 |
|
Акумуляторна пила, яка забезпечує таку ж свободу пересування по ділянці, як бензопили. Але при цьому вона важить менше (всього 4.45 кг), працює значно тихіше, не смердить вихлопними газами і вкрай проста в обслуговуванні. На інструменті встановлені полотно і ланцюг Oregon. Довжина шини становить 300 мм (з них 265 мм — це корисна довжина, значення якої не дозволяє пиляти товсті колоди і бруси).
Підтягувати ланцюг і міняти полотно можна без використання інструментів. Мастило пильного ланцюга-автоматична. Акумуляторна пила AL-KO CS 4030 може працювати від 40-вольтових батарей сімейства AL-KO EnergyFlex ємністю 4 Агод або 5 Агод (та, що побільше, забезпечує до 30 – 40 хвилин роботи в режимі середніх навантажень). "Фішкою" даної моделі є безщітковий двигун — більш надійний і менш «ненажерливий», ніж електромотори традиційної конструкції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO CS 4030 113616
Аккумуляторная пила Al-Ko CS 4030 с акб 36V 5Ah и з/у | 18 999 грн. |
Ланцюгова пила AL-KO CS 4030 Energy Flex | 7 085 грн. |
Al-Ko Energy Flex Cs 4030 (36 V/1X5,0 Ah) 113860 | 14 391 грн. |
Акумуляторна пила Al-Ko CS 4030 з акб 36V 5Ah і з/п (113860) | 18 999 грн. |