Заглибний насос AL-KO Drain 7500 Classic
Відео 2Фото 5 |
AL-KO Drain 7500 Classic відцентровийпоплавковий вимикач 7 м³/год7.5 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Drain 7500 Classic
Усі ціни 6 →Занурювальний насос Al-Ko Easy Drain 7500 112822 | 2 599 грн. |
Насос дренажний для брудної води AL-KO Drain 7500 Classic (112822) 112822 | 2 599 грн. |
Заглибний насос для брудної води AL-KO Drain 7500 Classic 112822 | 2 599 грн. |
Насос заглибний дренажний AL-KO Drain 7500 Classic (112822) | 2 599 грн. |
Занурювальний насос AL-KO Drain 7500 Classic (112822) Drain 7500 Classic ( | 2 303 грн. |
Насос заглибний AL-KO Drain 7500 Classic (112822) 112822 | 2 599 грн. |
1 2 2 4 |
Купувався для сезонного відкачування води з льоху березень 2 тижні, дебет 40-60 л/сут. у льоху обладнаний приямок. Однієї весни відпрацював нормально днів 8-10. далі гаражне зберігання у зав. коробку на полиці. На другий рік не було води – не використовувався. Цієї весни пропрацював 3 дні і відрубав. Розтин показав розгерметизацію та вода в ел. двигуни. Ел. двигун нерозбірний (точніше завальцований). Ремонт в сервісі (заміна ел. Двигун.) за ціною як новий насос немає сенсу. Просушити без розбирання ел. Двигун. не можна, а при складанні забезпечити герметичність неможливо. Розчарований, повівся на бренд. Куплений новий насос іншої фірми та іншого типу. Бренд, кабель гарної якості, вимикач поплавця. Ціна, аналоги безпородні вдвічі дешевші, а всередині теж саме. НЕРЕМОНТОПРИГОДНИЙ. Натиск - явно завищений. sergea: користуюся AL-KO Drain 7500 Classic більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації AL-KO Drain 7500 Classic
Ціни на AL-KO Drain 7500 Classic |
---|---|---|---|---|
AL-KO Drain 7000 Classic | від 2 599 грн. | 2 пропозиції | ||
AL-KO Drain 7500 Classic | від 2 303 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →