Висоторіз AL-KO HTA 2050 (113539)
Фото 4 |
AL-KO HTA 2050 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO HTA 2050
Усі ціни 19 →Аккумуляторний кусторез AL-KO НТA 2050 EasyFlex (без АКБ и зарядного) 1135 | 4 799 грн. |
Кусторез аккумуляторный удлиненный AL-KO HTA 2050, без акб | 4 799 грн. |
Кущоріз подовжений акумуляторний AL-KO НТА 2050 Easy Flex, без акб і з/п 1 | 4 799 грн. |
Кущоріз подовжений акумуляторний AL-KO HTA 2050 (113539) 113539 | 4 799 грн. |
Высоторез AL-KO Hta 2050 (113539) | 4 800 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →