Насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
AL-KO HWA 4500 Comfort відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO HWA 4500 Comfort
Усі ціни 10 →Автоматическая насосная станция AL-KO HWA 4500 Comfort 113140 | 12 799 грн. |
Насосная станция AL-KO Hwa 4500 Comfort | 12 799 грн. |
Насос AL-KO HWA 4500 Comfort | 12 799 грн. |
Насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort (113140) | 12 211 грн. |
Насосная станция AL-KO HWA 4500 Comfort (113140) 113140 | 12 333 грн. |
ще 5 пропозицій
Додати відгук
Додаткові функції і можливості насосної станції AL-KO HWA 4500 Comfort:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →