Кущоріз AL-KO Solo 163-55 (127325)
Фото 8 |
AL-KO Solo 163-55 550 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 163-55
Кусторез SOLO by AL-KO 163-55 | 12 199 грн. |
Solo by AL-KO Nożyce spalinowe do żywopłotu 163-55 (127325) | 10 560 грн. |
Solo by AL-KO Nożyce spalinowe do żywopłotu 163-55 (127325) | 11 088 грн. |
Модификації AL-KO Solo 163-55
Ціни на AL-KO Solo 163-55 |
---|---|---|---|---|
AL-KO Solo 163-55 | від 10 560 грн. | 3 пропозиції | ||
AL-KO Solo 163-70 | від 11 867 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →