Мінітрактор AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2 (127621)
AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2
Двигун:бензиновий
Потужність:12200 Вт, 16.7 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:105 см
Висота косіння:від 30 мм, до 90 мм
Травозбірник:310 л
Вага:256 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Solo T 22-105.1 HD-A V2
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2
Усі ціни 17 →Садовый трактор Solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2 127621 | 209 999 грн. |
Трактор газонный Al-Ko T 22-105.1 HD-A V2 | 209 999 грн. |
Трактор-газонокосарка solo by AL-KO T22-105.1 HD-A V2 (127621) 127621 | 209 999 грн. |
AL-KO AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2 | 209 999 грн. |
Райдер садовый бензиновый Solo T 22-105.1 HD-A V2 (127621) | 209 999 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →