Інсталяція для туалету Alca Plast A105/1120
Alca Plast A105/1120 |
|
Інсталяція має регульовану глибину: від 115 до 195 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alca Plast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alca Plast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alca Plast A105/1120
Alcaplast Alcaplast Монтажна рама для біде 510x100x1120 - A105/1120 | 6 775 грн. |
Монтажна рама Alca Plast для біде 510x100x1120 A105/1120 | 6 775 грн. |
Alcaplast A105/1120 | 6 900 грн. |
Інсталяція для біде ALCA PLAST A105/1120 | 6 499 грн. |
Інсталяція для біде ALCAPLAST A105/1120 (A105/1120) | 5 577 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →