LED лампа ALed RR 28W HB3 6000K 2pcs (RRHB3)
ALed RR 28W HB3 6000K 2pcs |
|
Придатна альтернатива галогенним та ксеноновим лампам у фари головного світла легкових автомобілів. LED-лампа від ALed підходить для установки в посадкові гнізда HB3, живлення на неї подається від бортмереж з напругою 12 В. Основа конструкції моделі - діодний чип TNX, що підкріплюється вдосконаленим драйвером керування. Споживана лампою потужність становить 28 Вт, температура її світіння - 6000К.
У перекладі більш зрозуміла мова, ALed RR 28W HB3 6000K видає чисте біле свічення без вираженої синяви. Дорогу при такому світлі чудово видно як у суху погоду, так і мокру чи сніжну. Охолодженням виконавчих органів лампи зайнята зв'язка з пасивного радіатора та активного роторно-магнітного кулера. Магнітний підвіс вентилятора не має поверхні тертя та ефективно відводить тепло при роботі діодів. До того ж лопаті у кулера спрямовані таким чином, щоб повітряний потік видувався з радіатора, завдяки чому всередину конструкції не потрапляє пил, ні бруд. Термін служби LED-лампи позначений цифрою в 30000 годин – за це модель отримує додатковий плюс у свою карму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALed.
Купити ALed RR 28W HB3 6000K 2pcs
Лампы светодиодные ALed Rr HB3/HB4 6000K 28W RRHB3/HB4M2 (2шт) | 1 913 грн. |
Лампы светодиодные ALed rr hb3/hb4 6000k 28w rrhb3/hb4m2 (2шт) | 1 882 грн. |
ALed RR HB3 5000K 4800Lm | 2 170 грн. |
Лампы светодиодные ALed RR HB3/HB4 6000K 28W RRHB3/HB4M2 (2шт) | 2 000 грн. |