Литий диск Allante T1636 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
від 3 588 до 4 404 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Allante T1636 3
Характеристики
Allante T1636 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante T1636 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Allante T1636 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (DBTR) 1002178322 | 3 758 грн. |
Allante T1636 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 DB/T/R | 3 862 грн. |
Allante T1636 6.5x15 4x100 ET35 DIA67.1 DB | 4 000 грн. |
ALLANTE T1636 6,5x15/4x100 D67,1 ET35 DB FT FR | 3 751 грн. |
Allante T1636 (R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1) DBTR | 3 840 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі