Молоток Alloid M-160400
Alloid M-160400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid M-160400
Молоток слесарный Alloid 400 г (М-160400) | 131 грн. |
Молоток слюсарний Alloid М-160400 400 г | 168 грн. |
Молоток слюсарний Alloid 0,4 кг (М-160400) | 160 грн. |
Модификації Alloid M-160400
Ціни на Alloid M-160400 |
---|---|---|---|---|
Alloid M-160400 | від 131 грн. | 3 пропозиції | ||
Alloid M-160500 | від 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Alloid M-160600 | від 169 грн. | 1 пропозиція | ||
Alloid M-161000 | від 305 грн. | 1 пропозиція | ||
Alloid M-161500 | від 348 грн. | 2 пропозиції | ||
Alloid M-162000 | від 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →