Молоток Alloid M-161500
Alloid M-161500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid M-161500
Молоток слесарный Alloid 1500г (М-161500) | 348 грн. |
Молоток слюсарний Alloid М-161500 1500 г | 450 грн. |
Молоток слюсарний Alloid 1,5 кг (М-161500) | 395 грн. |
Модификації Alloid M-161500
Ціни на Alloid M-161500 |
---|---|---|---|---|
Alloid M-160400 | від 131 грн. | 3 пропозиції | ||
Alloid M-160600 | від 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Alloid M-161000 | від 305 грн. | 1 пропозиція | ||
Alloid M-161500 | від 348 грн. | 3 пропозиції | ||
Alloid M-162000 | від 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →