Набір інструментів Alloid NG-4094P-12
Alloid NG-4094P-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NG-4094P-12
Усі ціни 11 →Набір інструментів Alloid НГ-4094П-12 | 2 850 грн. |
Набір інструментів Alloid 1/2" и 1/4" 12-г 94 предмети (НГ-4094П-12) | 3 017 грн. |
Набір інструментів Alloid, 12-гр. 94 одиниці (НГ-4094П-12) 55385 | 2 667 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою Alloid НГ-4094П-12 | 2 866 грн. |
1/2 1/4 12-гран 94 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструмен | 2 734 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель NG-4094P-6 — в комплекті 6-гранні голівки (43 шт)
- Модель NG-4094P-12 — в комплекті 12-гранні голівки (43 шт)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →