Біти / торцеві голівки Alloid NGE-424K (НГЕ-424K)
Фото 4 |
Alloid NGE-424K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NGE-424K
Усі ціни 6 →Набір головок торцевих Alloid НГЕ-424K | 506 грн. |
Набір торцевих головок Alloid Torx, 14 одиниць (НГЕ-424K) 50481 | 494 грн. |
Набір головок Alloid Torx 1/4"-3/8"-1/2"DR Е4-Е24 14 предметів (НГЕ-424K) | 533 грн. |
Набір торцевих головок TORX 1/4-3/8-1/2 Е4-Е24 14 предметів Alloid НГЕ-424 | 520 грн. |
Alloid. Набір головок торкс 1/4"-3/8"-1/2"DR, Е4-Е24, 14 предм. (НГЕ-424K) | 531 грн. |
Набір головок торкс Alloid НГЕ-424K 1/4"-3/8"DR Е4-Е24 14 предметів | 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →