Набір інструментів Alloid NK-2061-14
Alloid NK-2061-14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2061-14
Усі ціни 6 →Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 14шт. (НК-2061-14) 20036 | 1 569 грн. |
Набір ключів комбінованих, 14 предметів, 10-32 мм Alloid НК-2061-14 | 1 602 грн. |
Набір ключів комбінованих Alloid 10-32 мм 14 предметів (НК-2061-14) | 1 526 грн. |
Alloid. Набір ключів комбінованих, 14 предметів, 10-32 мм. (НК-2061-14) (Н | 1 524 грн. |
Набір ключів гайкових комбінованих Alloid НК-2061-14 10-32 мм. | 1 850 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 14шт. (НК-2061-14) | 1 854 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2061-14:
- Розміри:
- 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →