Пряма шліфмашина Alloid PSh-1206
Фото 3 |
Alloid PSh-1206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid PSh-1206
Alloid ПШ-1206 (20) | 752 грн. |
Пневматична шліфмашина пряма Alloid (ПШ-1206) 23317 | 695 грн. |
Пневматична шліфувальна машина з комплектом шарошок ПШ-1206 Alloid | 840 грн. |
Alloid. Пневматич.шліфмашинка з комплектом шаражок (ПШ-1206) (ПШ-1206) | 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →