Тепловий насос ALTEK PRO 16 split EVI 220V 16 кВт
ALTEK PRO 16 split EVI 220V 16 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ALTEK PRO 16 split EVI 220V
Ціни на ALTEK PRO 16 split EVI 220V |
---|---|---|---|---|
ALTEK PRO 10 split EVI 220V 9 кВт | від 179 417 грн. | 2 пропозиції | ||
ALTEK PRO 16 split EVI 220V 16 кВт | від 222 819 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK PRO 19 split EVI 220V 18 кВт | від 239 310 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →