Тепловий насос ALTEK Total 32 mono EVI 380V 31 кВт
ALTEK Total 32 mono EVI 380V 31 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ALTEK Total 32 mono EVI 380V
Ціни на ALTEK Total 32 mono EVI 380V |
---|---|---|---|---|
ALTEK Total 7 mono EVI 220V 7 кВт | від 114 951 грн. | 2 пропозиції | ||
ALTEK Total 15 mono EVI 220V 15 кВт | від 154 905 грн. | 2 пропозиції | ||
ALTEK Heat 19 mono EVI 220V 18 кВт | від 144 935 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Total 21 mono EVI 380V 20 кВт | від 222 369 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Total 32 mono EVI 380V 31 кВт | від 235 937 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Heat 40 mono EVI 380V 40 кВт | від 281 737 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Heat 52 mono EVI 380V 52 кВт | від 378 361 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Heat 72 mono EVI 380V 72 кВт | від 638 697 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →