Літня шина Altenzo Sports Comforter Plus 245/40 R20 99W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Comforter Plus 245/40 R20 99W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Comforter Plus 245/40 R20 99W
Усі ціни 8 →Altenzo Sports Comforter+ 245/40 R20 99W XL | 3 590 грн. |
Altenzo Sports ComforterPLUS 245/40 R20 99W XL | 3 360 грн. |
Altenzo Sport Comforter Plus 245/40 R20 99W XL 117700 | 3 723 грн. |
Altenzo Sports Comforter+ 245/40 R20 99W XL | 3 540 грн. |
Altenzo Sports Comforter+ 245/40 R20 99W XL | 3 639 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →