Літня шина Altenzo Sports Comforter Plus 245/45 R18 100Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Comforter Plus 245/45 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Comforter Plus 245/45 R18 100Y
Усі ціни 10 →Altenzo Sports Comforter+ 245/45 R18 100Y XL | 3 028 грн. |
Altenzo Sports Comforter Plus (245/45R18 100Y) | 2 979 грн. |
Altenzo Sports Comforter Plus 245/45 R18 100Y | 2 972 грн. |
Altenzo Sport Comforter Plus 245/45 R18 100Y XL 120001 | 3 171 грн. |
Altenzo Sports Comforter+ (245/45 R18 100Y) | 2 925 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →