Літня шина Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V
Усі ціни 9 →Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V | 1 512 грн. |
Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V | 1 747 грн. |
Altenzo Sports Equator (195/60R15 88V) | 1 584 грн. |
Летние шины Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V 189606 | 1 643 грн. |
Altenzo Sports Equator 195/60 R15 88V | 1 552 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →