Літня шина Altenzo Sports Navigator 235/55 R18 104W
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Navigator 235/55 R18 104W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Navigator 235/55 R18 104W
Усі ціни 26 →Шина Altenzo Sports Navigator 235/55 R18 104W XL | 2 416 грн. |
Altenzo Sports Navigator 235/55 ZR18 104W XL | 2 478 грн. |
Altenzo Sports Navigator 235/55 ZR18 104W XL | 2 418 грн. |
Altenzo Sports Navigator 235/55 R18 104W | 2 754 грн. |
Altenzo Sports Navigator (235/55R18 104W) | 2 441 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →