Теплоакумулятор для котла Altep TA1V.1000 990 л
Altep TA1V.1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Altep TA1V.1000:
- Доступний варіант без ізоляції
- У моделях з маркуванням Н теплообмінник розташований внизу бака, з маркуванням У — вгорі
Модификації Altep TA1V.1000
Ціни на Altep TA1V.1000 |
---|---|---|---|---|
Altep TA1V.500 480 л | від 25 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TA1V.800 780 л | від 27 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TA1V.1000 990 л | від 30 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TA1V.1500 1440 л | від 40 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TA1V.2000 2050 л | від 47 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →