Литий диск Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 1Фото 33 | від 6 230 до 9 246 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 45
Характеристики
Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Tormenta R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 (black polished) | 6 346 грн. |
ALUTEC Tormenta 7,0x17/5x112 D57,1 ET40 polar-silver | 6 760 грн. |
Alutec Tormenta (R17 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) polar silver | 7 254 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7x17 5x112 ET40 DIA57,1 (black polished) | 6 443 грн. |
Alutec Tormenta polar silver (R17 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 6 675 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі