Кухонна мийка Alveus Elegant 70 1110x510
Alveus Elegant 70 810x5101110x510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Elegant 70 1110x510
Усі ціни 6 →Мийка Alveus elegant 70 (90-111x51см) полірована 1009386 sat | 7 172 грн. |
Кухонна мийка Alveus Elegant 70 satyna 1009386 | 10 373 грн. |
Alveus Elegant 70 satyna 1009386 | 10 120 грн. |
Alveus Elegant 70 satyna 1009386 | 10 373 грн. |
Alveus Elegant 70 satyna 1009386 | 10 626 грн. |
Мийка Alveus elegant 70 (90-111x51см) декор 1009387 lei | 7 304 грн. |
Модификації Alveus Elegant 70
Ціни на Alveus Elegant 70 |
---|---|---|---|---|
Alveus Elegant 40 810x510 | від 6 336 грн. | 8 пропозицій | ||
Alveus Elegant 70 1110x510 | від 7 172 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →