Гігієнічна лійка AM-PM Awe F0201900
AM-PM Awe F0201900 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (Rub&Clean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Awe F0201900
Усі ціни 12 →Бідетта AM.PM (F0201900) F0201900 | 850 грн. |
Лійка для гігієнічного душу AM.PM F0201900 хром пластик | 850 грн. |
Гігієнічний душ AM.PM (F0201900) F0201900 | 850 грн. |
Гигиеническая лейка AM.PM (F0201900) 192090 | 850 грн. |
AM.PM AM.PM F0201900 | 850 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →