Душовий піддон AM-PM Bliss Solo Slide W56T-315-090W
AM-PM Bliss Solo Slide W56T-315-090W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Bliss Solo Slide W56T-315-090W
Душовий піддон AM PM BLISS Solo Slide, 90x90, білий акрил W56T-315-090W | 6 889 грн. |
Душевой поддон AM.PM BLISS Solo Slide полукруглый 900x900, белый W56T-315- | 2 694 грн. |
Душовий піддон BLISS Solo Slide, 90x90, белый акрил W56T-315-090W | 6 889 грн. |
Душевой поддон AM PM BLISS Solo Slide, 90x90, белый акрил W56T-315-090W | 5 388 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →