Ванна AM-PM Gem 150x70 см (W90A-150-070W-A)
AM-PM Gem 150x70 |
|
Для армування використовується смола без використання стиролу (відсутність запаху, шкідливих виділень, підвищена міцність). Товщина листа акрилу: 5-7 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem 150x70 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова Am.Pm Gem 150x70 W90A-150-070W-A | 9 483 грн. |
Ванна акрилова 150 х 70 см AM.PM Gem W90A-150-070W-A | 13 548 грн. |
Ванна акрилова прямокутна AM.PM Gem 150x70см універсальна W90A-150-070W-A | 9 483 грн. |
AM.PM AM.PM Gem W90A-150-070W-A | 9 483 грн. |
Ванна акрилова AM.PM Gem W90A-150-070W-A | 9 483 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації AM-PM Gem
Ціни на AM-PM Gem |
---|---|---|---|---|
AM-PM Gem 150x70 см | від 9 483 грн. | 14 пропозицій | ||
AM-PM Gem 170x70 см | від 10 358 грн. | 11 пропозицій | ||
AM-PM Gem 170x75 см | від 11 243 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →