Тумба під умивальник AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38
Фото 9 |
AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38 61 см76 см |
|
Тумба вкрита сім шарів поліакриловими емалями, які захищають її від впливу вологи і підтримують початковий колір протягом усього терміну служби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38
Тумба підвісна Am.Pm Gem S 60 см білий глянець/базальт M91-FHX0602-WC0602B | 6 899 грн. |
Тумба підвісна Am.Pm Gem S 60 см білий глянець/базальт M91-FHX0602-WC0602B | 7 121 грн. |
Тумба з раковиною, підвісна, 60 см AM.PM M91-FHX0602-WC0602BF38 GEM S | 7 121 грн. |
Тумба підвісна Am.Pm Gem S 60 см білий глянець/дерево з умивальником арт. | 7 121 грн. |
Модификації AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38
Ціни на AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602BF38 | від 6 899 грн. | 4 пропозиції | ||
AM-PM Gem S 75 M91-FHX0752-WC0752BF38 | від 7 834 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →