Тумба під умивальник AM-PM Gem S 75
Відео 1Фото 13 |
AM-PM Gem S 75 |
|
Нижній ящик можна використовувати як висувна підставка для дітей (для зручного миття рук). Витримує навантаження до 60 кг Ящики з антиковзким покриттям. Ніжки регулюються по висоті до 10 мм
Умивальник може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem S 75
Тумба з раковиною, підлогова, 60 см M91-FSX0602-WC0602WG38 AM.PM GEM S | 13 252 грн. |
Шафа із дзеркалом для ванної AM.PM GEM S 75x72x16.7см із підсвіткою коричн | 4 032 грн. |
Шафа із дзеркалом у ванну AM.PM GEM S 75x72x16.7см із підсвіткою коричневи | 4 032 грн. |
Шафа із дзеркалом у ванну AM.PM GEM S 75x72x16.7см із підсвіткою сірий M91 | 4 032 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →