Тумба під умивальник AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38
Фото 20 |
AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38 |
|
Глянцевий фасад покритий довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування 7 шарів. Це забезпечує насичений колір протягом усього терміну служби (від 10 років).
М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання Soft Close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібної порцеляни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38
Усі ціни 8 →Тумба підвісна Am.Pm Hit 60 см білий глянцевий M93A-FHX0602-WC0602WG38 з р | 14 699 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM Hit 61 х 43 х h58 см, білий гля | 18 053 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM HIT / підвісна / 60см (M93A-FHX0602-WC0602GM38) | 15 999 грн. |
Тумба підвісна Am.Pm Hit 60 см графіт матовий M93A-FHX0602-WC0602GM38 з ра | 15 999 грн. |
Тумба підвісна Am.Pm Hit 60 см графіт матовий M93A-FHX0602-WC0602GM38 з ра | 15 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38
Ціни на AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38 | від 14 699 грн. | 8 пропозицій | ||
AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38 | від 16 499 грн. | 18 пропозицій | ||
AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38 | від 23 099 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →