Тумба під умивальник AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38
Фото 21 |
AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38 |
|
Глянцевий фасад покритий довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування 7 шарів. Це забезпечує насичений колір протягом усього терміну служби (від 10 років).
М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання Soft Close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібної порцеляни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38
Усі ціни 18 →Тумба підвісна Am.Pm Hit 75 см білий глянцевий M93A-FHX0752-WC0752WG38 з р | 16 499 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM Hit, 75 см, M93A-FHX0752-WC0752WG38 1924 | 20 128 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM Hit 76 х 43 х h58 см, білий гля | 20 128 грн. |
Тумба із умивальником AM.PM HIT 76x58x43см підвісна біла M93A-FHX0752-WC07 | 20 128 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM HIT / підвісна / 75см (M93A-FHX0752-WC0752WG38) | 16 499 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38
Ціни на AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38 | від 14 699 грн. | 8 пропозицій | ||
AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38 | від 16 499 грн. | 18 пропозицій | ||
AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38 | від 23 099 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →