Змішувач AM-PM Inspire 2.0 F50A75700
Фото 8 |
AM-PM Inspire 2.0 F50A75700 |
|
Багатоступенева система шумозаглушення в комбінації з MultiDock знижують рівень шуму до мінімального рівня. Виготовлений з екологічною і безпечною латуні з пониженим вмістом свинцю
Необхідний універсальний базовий модуль MultiDock арт. F100100 (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Inspire 2.0 F50A75700
Усі ціни 13 →AM.PM AM.PM Inspire V2.0 F50A75700 | 12 636 грн. |
Зовнішня частина змішувача з термостатом без прихованої частини AM.PM Insp | 12 636 грн. |
Смеситель для ванны и душа AM.PM Inspire V2.0 F50A75700 с термостатом, скр | 12 636 грн. |
Змішувач для ванни та душу AM.PM INSPIREV 2.0 / хром / монтується у стіну | 12 636 грн. |
Змішувач для ванни та душу, який монтується у стіну, з термостатом AM.PM F | 12 636 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача AM-PM Inspire 2.0 F50A75700:
- Виготовлений з латуні зі зниженим вмістом свинцю.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →