Унітаз AM-PM Inspire C508607WH
Фото 11 |
AM-PM Inspire C508607WH |
|
Додатково комплектується сидінням з кришкою Calla (з мікроліфтом)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Inspire C508607WH
Усі ціни 19 →Унітаз компакт Am Pm Inspire C508607WH з бачком і сидінням Soft Close C507 | 21 743 грн. |
Унітаз компактний Am Pm Inspire C508607WH з бачком, без сидіння | 21 743 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий AM.PM Inspire без сидіння випуск в стіну C | 21 743 грн. |
AM.PM AM.PM Inspire C508607WH | 21 743 грн. |
Унітаз підлоговий AM.PM Inspire з бачком (C508607WH) C508607WH | 21 743 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →