Душова кабіна AM-PM Like Square 88x88
Фото 3 |
AM-PM Like Square 90 W80G-303-090MT 88x88100x100 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like Square 88x88
Душова кабіна AM PM Like Square 90, 90x90, профіль хром глянець, скло проз | 18 120 грн. |
Душевая кабина AM.PM Like Square 90 квадратная, без душевого поддона 900x9 | 18 120 грн. |
Душова кабіна AM PM Like Square 90, 90x90, профіль хром глянц, скло прозор | 18 120 грн. |
Душевая кабина AM PM Like Square 90, 90x90, профиль хром глянец, стекло пр | 15 108 грн. |
Модификації AM-PM Like Square
Ціни на AM-PM Like Square |
---|---|---|---|---|
AM-PM Like Square 88x88 | від 15 108 грн. | 4 пропозиції | ||
AM-PM Like Square 100x100 | від 16 188 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →