Унітаз AM-PM Spirit C701700WH
Відео 3Фото 9 |
AM-PM Spirit C701700WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit C701700WH
Усі ціни 25 →Унітаз підвісний Am.Pm Spirit C701700WH з сидінням Soft Close C707858WH C7 | 11 486 грн. |
Унітаз підвісний FlashClean (безободковий) FlashClean AM.PM Spirit V2.0 (б | 12 996 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий AM.PM Spirit 2.0 без сидіння C701700WH | 9 747 грн. |
AM.PM AM.PM Spirit C701700WH | 9 747 грн. |
Унітаз підвісний AM.PM Spirit V2.0 FlashClean (C701700WH) C701700WH | 9 747 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості унітаза AM-PM Spirit C701700WH:
- Гігієнічне покриття FlashClean
- Додатково комплектується сидінням з кришкою C707851SC (з мікроліфтом)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →