Змішувач AM-PM Sunny F85C03000
Фото 5 |
AM-PM Sunny F85C03000 |
|
Корпус змішувача виготовлений з суцільнолитий латуні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Sunny F85C03000
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини із гігієнічним душем AM.PM Sunny F85C03000 | 3 622 грн. |
AM.PM AM.PM Sunny F85C03000 | 3 622 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу AM.PM Sunny на умивальник із лійкою одноваж | 3 622 грн. |
Змішувач для раковини AM.PM Sunny (F85C03000) F85C03000 | 3 622 грн. |
Смеситель для раковины AM.PM Sunny F85C03000 с гигиеническим душем 192346 | 3 620 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →