Унітаз AM-PM Tender C45A8800SC
Фото 8 |
AM-PM Tender C45A8800SC |
|
Вихровий тип змиву в чаші унітазу.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Tender C45A8800SC
Усі ціни 19 →Унітаз підлоговий Am Pm Tender C45A8800SC із сидінням Soft Close | 13 918 грн. |
Унітаз AM.PM Tender (C45A8800SC) C45A8800SC | 11 814 грн. |
Унітаз-компакт FlashClean (безободковий) AM.PM Tender, з сидінням C45A8800 | 13 918 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий AM.PM Tender кришка мікроліфт | 11 830 грн. |
AM.PM AM.PM Tender C45A8800SC | 11 830 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →