Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38
Фото 8 |
AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38 55 см65 см |
|
Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей у 7 шарів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Am.Pm X-Joy 55 см M85-FHX0553-WC0553WG38 з умивальником | 16 290 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM X-Joy, 55 см, M85-FHX0553-WC0553WG38 192 | 16 290 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 55 см (M85-FHX0553-WC0553WG38) M85-FHX0553-W | 16 290 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 55 х 45 х h60 см, білий г | 16 290 грн. |
Тумбочка із умивальником у ванну AM.PM X-Joy 55x60x45см підвісна білий M85 | 16 290 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38
Ціни на AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 55 M85-FHX0553-WC0553WG38 | від 12 218 грн. | 16 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 65 M85-FHX0653-WC0653WG38 | від 13 346 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →