Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38
Фото 8 |
AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38 |
|
Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей у 7 шарів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38
Усі ціни 15 →Тумба підлогова Am.Pm X-Joy 55 см M85-FSX0553-WC0553WG38 з умивальником | 17 042 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 55 см (M85-FSX0553-WC0553WG38) M85-FSX0553-W | 17 042 грн. |
Тумба с раковиной напольная AM.PM X-Joy, 55 см, M85-FSX0553-WC0553WG38 192 | 17 042 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 55 х 45 х h85 см, білий г | 17 042 грн. |
Тумбочка із умивальником у ванну AM.PM X-Joy 55x85x45см на підлогу біла M8 | 17 042 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38
Ціни на AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0553-WC0553WG38 | від 17 041 грн. | 15 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 65 M85-FSX0653-WC0653WG38 | від 18 797 грн. | 15 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 80 M85-FSX8053-WC0803WG38 | від 21 430 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →