Медіаплеєр Amazon Fire TV Stick
Відео 25Фото 6 |
Amazon Fire TV Stick |
|
Ультракомпактний брендовий медіаплеєр з підтримкою виведення зображень FullHD-дозвіл та модулем Wi-F 4. Виконаний у форматі компактного стику, оснащеного роз'ємом інтерфейсу HDMI 1.4. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2015 року, здатний перетворити LED-телевізор на смарт-систему з доступом до глобальної мережі та можливістю перегляду мережного медіаконтенту.
Апаратною основою мультимедійного плеєра Amazon Fire TV Stick є 2-ядерний процесор Amazon Fire TV Stick, що працює у зв'язці з 1 Гб оперативної та 8 Гб постійної пам'яті. Як програмну оболонку пристрою використовується кастомна система на базі Linux. Плеєр забезпечує прискорення апаратного декодування більшості популярних форматів стиснення відеоконтенту, включаючи H.264, MPEG-1/2.
Девайс здатний виводити відео з роздільною здатністю 720p і 1080p з частотою до 60 кадрів/с з багатоканальним звуковим супроводом. Користувачі з його допомогою зможуть відтворювати мультимедійний контент із різних стрімінгових сервісів, наприклад, YouTube, Prime Streaming, Hulu, HBO Go, Pandora, Watch ESPN та ін. Технологія Miracast дозволяє вивести на телевізор цифровий контент зі смартфонів та планшетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazon.
Купити Amazon Fire TV Stick
Усі ціни 12 →Приставка Smart Tv Amazon Fire Tv Stick (3rd Gen) | 1 560 грн. |
Smart-stick медіаплеєр Amazon Fire TV Stick | 1 550 грн. |
Amazon Fire TV Stick (3rd Gen) mj-060360 | 1 772 грн. |
Smart-stick медіаплеєр Amazon Fire TV Stick | 1 178 грн. |
Медіаплеєр Amazon Fire TV Stick Lite | 1 099 грн. |
- Голосовий пошук