Вантажна шина Amberstone AM-300 8.25 R20 139L
Виберіть розмір вантажної шини
Amberstone AM-300 8.25 R20 139L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amberstone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amberstone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amberstone AM-300 8.25 R20 139L
Усі ціни 11 →Amberstone 300 (універсальна) 8.25 R20 139/137L | 7 318 грн. |
Amberstone 300 (прицепная) 8.25 R20 139L | 6 481 грн. |
Amberstone 300 (универсальная) 8.25 R20 139/137L 16PR | 6 700 грн. |
Шини Amberstone 300 (универсальная) 8,25 R20 139L 16PR | 9 900 грн. |
Грузовые шины Amberstone 300 (универсальная) 8.25 R20 139/137L 16PR 100054 | 6 709 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Amberstone AM-300 8.25 R20 139L
Ціни на Amberstone AM-300 8.25 R20 139L |
---|---|---|---|---|
Amberstone AM-300 8.25 R20 139L | від 6 481 грн. | 11 пропозицій | ||
Amberstone AM-300 10 R20 149L | від 8 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Amberstone AM-300 11 R20 152L | від 10 105 грн. | 1 пропозиція |