Вантажна шина Amberstone AM-366 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Amberstone AM-366 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amberstone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amberstone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amberstone AM-366 235/75 R17.5 143J
Amberstone 366 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 4 900 грн. |
Грузовые шины Amberstone 366 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141J 18PR 10008406 | 4 989 грн. |
Amberstone 366 рульова рульова (235/75R17,5 143/141J) 298059 | 4 830 грн. |
Вантажні шини Amberstone 366 (рульова) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 288 грн. |
Amberstone 366 235/75 R17.5 143/141J | 5 029 грн. |