Плита Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm чорний
Фото 8 |
Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm чорний |
|
Класична повнорозмірна кухонна плита з газовою варильною поверхнею з системою авторозпалу і електричною духовкою з розширеним оснащенням. Модель позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент і може послужити хорошим вибором для людей, які люблять запікати продукти в духовці. Так, плита Amica 57ges3.43hzptadna BM оснащена електричною духовою шафою об'ємом 65 л. серед додаткового оснащення варто виділити електрогриль, рожен, а також систему конвекції для примусової циркуляції теплого повітря по всьому об'єму камери.
Температура нагріву регулюється Користувачем за допомогою електронного термостата в межах до 250 °C. також звернемо увагу на надійні дверцята з тришаровим склінням, які залишаються прохолодними навіть при тривалій безперервній роботі духовки. Що ж стосується вручений панелі, то вона має в своєму розпорядженні емальованим робочим покриттям, чотирма газовими конфорками різного діаметру/потужності, а також чавунними гратами для розміщення посуду над вогнем. Реалізована як система автоподжига, так і газ-контроль, що запобігає витоку газу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm чорний
Усі ціни 10 →Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) | 17 820 грн. |
Плита Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm чорний | 17 925 грн. |
Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) | 17 600 грн. |
Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) | 18 040 грн. |
Комбінована плита Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) | 17 169 грн. |
- Скляна кришка варильної поверхні
- Висувний ящик