Плита Amica 58CE2.315HQ Xx нержавіюча сталь
Фото 4 |
Amica 58CE2.315HQ Xx нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 58CE2.315HQ Xx нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Плита электрическая Amica 58CE2.315HQ(XX) | 20 518 грн. |
Плита Amica 58CE2.315HQ(Xx) 58CE2.315HQ(Xx) | 20 154 грн. |
Amica 58CE2.315HQ(XX) | 18 348 грн. |
Електрична плита Amica 58CE2.315HQ(XX) | 18 562 грн. |
Amica 58CE2.315HQ(Xx) | 19 200 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Amica 58CE2.315HQ Xx
Ціни на Amica 58CE2.315HQ Xx |
---|---|---|---|---|
Amica 58CE2.315HQ W білий | від 16 560 грн. | 9 пропозицій | ||
Amica 58CE2.315HQ Xx нержавіюча сталь | від 16 916 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →