Креатин моногидрат Amix Creatine Monohydrate 1000 г
Відео 4 | Товар застарів 1 459 грн. Вид: креатин; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага (г): 1000; Кількість порцій (шт): 200; Порція (г): 5; Денна норма (г/день): 5; Країна походження бренду: Польща; |
Amix Creatine Monohydrate 1000 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Amix Creatine Monohydrate
Ціни на Amix Creatine Monohydrate |
---|---|---|---|---|
Amix Creatine Monohydrate 250 г | від 585 грн. | 2 пропозиції | ||
Amix Creatine Monohydrate 300 г | від 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Amix Creatine Monohydrate 500 г | від 769 грн. | 6 пропозицій |