Медіаплеєр Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb
Відео 5Фото 6 |
Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb |
|
Модель X96 Max Plus поставляється в 3-х модифікаціях: 2/16 Гб, WIFI 2.4 ГГц, без Bluetooth; 4/32 Гб, WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц, BT4.1; 4/64 Гб, WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц, BT4.1.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Android TV Box 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Android TV Box.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb
Усі ціни 10 →X96 X96 MAX+ 4/32GB HQ-Tech X96Max+ s905X3/4G/32G/UA | 1 949 грн. |
Медіа приставка X96-Max Plus 4/32G Smart TV Box ( Android 9.0, ОЗУ 4 Гб, 3 | 3 696 грн. |
Медіаплеєр X96 Max+ 4/32 GB | 1 925 грн. |
Медіа приставка X96-Max Plus 4/32G Smart TV Box | 2 400 грн. |
Андроїд ТБ приставка X96 Max+ 4/32 Гб (S905X3) | 2 270 грн. |
ще 5 пропозицій
1 1 0 3 |
Не сподобалася, сильно гріється, при тривалому перегляді Ютуб перезавантажується сам Немає Сильно гріється макс калиниченко: користуюся Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb кілька місяців |
Приставка один суцільний глюк. Текст постійно сам переходить на ієрогліфи, одночасно може показувати два канали, аеромишка взагалі повна [censored]. Не рекомендую цей гаджет до покупки. Повернув продавця і перехрестився. Нічого не сподобалося Глюки, аеромиш G10, гріється як праска навіть через дві години роботи користуюся Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb менше місяця |
Відмінна приставка для IPTV телебачення під час Wi-Fi з'єднання. Немає Lidia Neelova: користуюся Android TV Box X96 Max Plus 16 Gb більше року |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb
Ціни на Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb |
---|---|---|---|---|
Android TV Box X96 Max Plus 16 Gb | від 1 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Android TV Box X96 Max Plus 32 Gb | від 1 849 грн. | 10 пропозицій | ||
Android TV Box X96 Max Plus 64 Gb | від 2 189 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →