Візочок Anex E-Type 2 in 1
Відео 37Фото 25 |
Стильна та універсальна коляска від популярного польського бренду Anex, яка може послужити відмінним рішенням для всього «візочного» періоду в житті дитини. Так, в комплектації моделі передбачені як прогулянковий блок, так і люлька зі зручною ручкою для перенесення; додатково є можливість установки автокрісла, але в початкову комплектацію воно не входить. Коляска Anex E-Type 2 in 1 має різні необхідні аксесуари: теплу накидку для ніг, дощовик, москітну сітку, красиве відділення для покупок (воно зручно структуроване і не збирається під коляскою незрозумілим згустком), а також мам порадує стильний рюкзак для речей.
Модель дуже ергономічна — кут нахилу спинки і висота підніжки можуть регулюватися, що дозволяє використовувати коляску протягом тривалого часу. В прогулянковому блоці є захисний бампер в додаток до класичних захисним ременів. Колеса поворотні, що позитивно впливає на маневреність, але при необхідності можуть фіксуватися в прямому положенні. Для зручності батьків і дитини прогулянковий блок і люльку можна встановлювати на раму як по ходу, так і проти руху. При цьому капюшон люльки дуже глибокий, що виконує додаткові захисні функції, особливо в холодну пору року. Вага коляски в зборі становить 14.7 кг, однак вона складається по типу книжки і займає небагато місця.
Купити Anex E-Type 2 in 1
Усі ціни 40 →Універсальна коляска 2 в 1 Anex E-Type et-04A Bohemia, теракотова (24967) | 23 998 грн. |
Дитяча коляска 2 в 1 Anex e/type Bohemia (et-04A) | 20 499 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Anex e/type et-04A (bohemia) | 20 535 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 ANEX E-TYPE et-11A (pixie) | 26 399 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Anex e/type Pixie et-11A | 26 399 грн. |
0 0 0 7 |
Найголовніше в колясці що екошкіра в ній якісна, на сонці не вигоряє і добре захищає дитину від вітру та дощу. великий кошик, і крутий рюкзак для мами коляска ідеальна Ольга Нитишева: користуюся Anex E-Type 2 in 1 кілька місяців |
Шукала коляску з еко шкіри та щоб з гарною якістю. Анекс багато хто радив, і ми знайшли цю відмінну модель. І колір знайшли наш найулюбленіший. амортизація, ортопедичний матрацик немає Елена Муровцева: користуюся Anex E-Type 2 in 1 кілька місяців |
Коляска компактно складається, раму ставимо в багажник, а люльку в салон, добре поміщається. На майбутнє ми вже протестували прогулянку, яку можна скласти разом із рамою. Функціональна коляска, всередині колиски хороший ортопедичний матрацик немає Евелина Давидюк: |