Візочок Anex M-Type 2 in 1
Відео 37Фото 12 |
Привабливий зовні і універсальний за своїм якостям візок, здатний послужити відмінним вибором від самого народження дитини й аж до віку, коли потреба в ньому повністю відпаде. У комплектації першопочатково передбачений прогулянковий блок і люлька, які можна встановлювати як по ходу руху, так і проти нього. Прогулянковий блок дозволяє регулювати кут нахилу спинки і довжину підніжки, тому коляска підходить для дітей різного віку і зросту — але максимальна допустиме навантаження становить 20 кг Прогулянковий блок також оснащений захисним бампером, за який дитина може триматись ручками, щоб не зісковзнути.
Візок Anex M-Type 2 in 1 має класичні 5-точкові ремені, довжину яких теж можна регулювати. Гумові колеса досить великі: діаметр передніх становить 24 см, а задні — 29 см; подібна «гума» чудово амортизує і згладжує вібрацію під час руху. Комплектація також досить значна: передбачені тепла накидка для ніг, водонепроникний дощовик, а також москітна сітка проти комах і просто для допитливих. Модель зручна і для батьків — батьківська ручка регулюється по висоті, є містке відділення для покупок, а також невеликий стильний рюкзак для необхідних дитині речей. В зборі (з люлькою) модель важить 14.6 кг.
Купити Anex M-Type 2 in 1
Усі ціни 109 →Універсальна коляска 2 в 1 Anex M-Type mt-09Q mirage, сіра з чорним (25708 | 25 999 грн. |
Дитяча коляска 2 в 1 Anex m/type Mocco (mt-04Q) | 23 499 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Anex m/type Noble (mt-SE03) | 23 499 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 ANEX M-TYPE mt-09Q (mirage) | 25 999 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Anex m/type Sage (mt-12Q) | 25 699 грн. |
0 1 0 7 |
Невелика вага з автокріслом буде 3 в 1 Через рік порвалася змійка рюкзака, облазити почав шкірзам на кошику, почала рватися сітка для ніжок на прогулянковому блоку через 2 місяці використання Дмитрий Менделеев: користуюся Anex M-Type 2 in 1 більше року |
Коляска класна. Дуже сподобався дизайн, приємне поєднання кольорів, ну і звичайно ж, рама сильна. Легко керувати нашими дорогами амортизація, дизайн, прогулянковий блок досить великий, ну кричамо все подобається немає |
З задоволенням катаємось на цій коляски, її комфортно можна скласти, рама міцна і на колесах є амортизація. гарний та функціональний візок немає Люда: користуюся Anex M-Type 2 in 1 кілька місяців |
Модификації Anex M-Type
Ціни на Anex M-Type |
---|---|---|---|---|
Anex M-Type 2 in 1 | від 23 499 грн. | 124 пропозиції | ||
Anex M-Type 3 in 1 | від 27 399 грн. | 2 пропозиції |